Donanım Tedariği

Görüntü sistemleri, Video projeksiyonlar, Ev sinema projeksiyonları, Projeksiyon perde ve tavan askı aparatları, Teleskopik projeksiyon tavan askı aparatları, Server, Storage, Network, Client, Pos-parkod ürünleri, Toplantı odası ihtiyaçları, Video konferans çözümleri, Fotoğraf yazıcılar, Tarayıcılar, Ofis baskı sistemleri, Fatura yazıcılar, Etiket yazıcılar, Cd robotları, Kartuş ve tonerler ile müşterileri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.

Markalarımız : Epson , Sony, Panasonic, İstelia, BenQ, Optoma, Hp, Acer, Viewsonic, Hitachi, LG, Canon, Casio, Infocus, Dell, Lenovo, Fibaro, Phillips, Netapp, Emc, Qnap, Ibm, Motorola, VmWare, Artscreen

Elektronik Kart Tamiri

Teknik servisimiz bünyesinde faaliyet gösteren birimimiz en gelişmiş cihazlar ve profesyonel teknisyen ekip ile iş makinaları, asansör ve endüstriyel makine kartları tamiri, projeksiyon cihazları tamiri, projeksiyon lamba değişimi gerçekleştirmektedir.

Akıllı Ev ve Ofis Sistemleri

ARTSOL, kendi markası olan Artı2 Teknoloji ile akıllı ev ve ofis otomasyon sistemleri, satış ve kurulum hizmetleri sunmaktadır.  Fibaro markasının çözüm ortağı ve yetkili teknik servis merkezi olarak ihtiyacınız olan sistem demosu için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

http://www.arti2teknoloji.com

Bakım Anlaşmaları ve Montaj Hizmetleri

Donanım tedariğini sağladığımız tüm ürün gruplarında bakım anlaşmaları ile sistemlerinizin sürekli çalışır halde olmasını sağlamaktayız.

Montaj ekiplerimiz ile keşif hizmeti ve keşif sonrası kurulum hizmeti ile ihtiyaçlarınıza en uygun anahtar teslim ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Telekomünikasyon 

Artsol ile daha iyi hizmeti daha uygun çözüme kullanmanın avantajını yaşayın.

Artık Sabit hat operatörleri radikal bir değişim ile karşı karşıyadır. Sabit Telekom operatörleri rekabetçi kalabilmek için mevcut TDM ağlarını güçlü OSS/BSS ve yönetim platformları ile geliştirmek, gelir akışlarını korumak ve pazara yenilikçi hizmetler sunmak zorundadır. Bir yandan bunu yaparken bir yandan da ağ ve işletme masraflarını da minimize etmek durumundadırlar.

ARTSOL; Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone ile Türkiye genelinde yapmış olduğu 22 POP noktasındaki ss7 arabağlantısını, diğer STH Operatörlerinin kullanımına açarak, sanki STH Operatörlerinin kendi arabağlantıları varmışçasına, Toptan Hat Kiralama, A Tipi, B Tipi, C Tipi, Numara Yönlendirme hizmetlerini sunmalarını sağlayan, Türkiye’deki ilk ve tek Sanal Ağ Etkinleştiricisi ve platform sağlayıcı firmanın çözüm ortağıdır.

ARTSOL-İSTELİA Telekom çözüm ortaklığı ile, yeni nesil faturalandırma ve müşteri hizmetleri platformu, 7×24 NOC ve müşteri destek hizmetleri, telekom etki alanı uzmanlığı, carrier grade/yedekli network altyapısı ile STH Operatörlerine yatırım yapmaksızın kendi iletişim hizmetlerinizi sunmaları için gerekli ürün, süreç, platform ve insanlarla eksiksiz bir platform sunmaktadır.

Bu deneyime hazır mısınız?

BİZE ULAŞIN